Hakkımızda

Uşak'ın ilk emlak ilan sitesi olan usakemlak.net; en güncel ve güvenilir ilanları, sektöre dair tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz Emlak, İnşaat Firmalarını ve projeleri bir arada bulabileceğiniz bir platformdur.
2015 yılında kurulan ve bu yıldan itibaren kesintisiz bir şekilde çalışmalarına devam eden usakemlak.net; yenilenen iletişimi, genişleyen kadrosu ve kullanıcı odaklı ara yüzüyle sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.
usakemlak.net ailesi olarak her geçen gün bünyemize kattığımız yenilikler ile mutluluk odaklı bir çalışma yürütüyor ve bu misyonumuza uygun şekilde çalışmalarımız devam ettiriyoruz. Değişim ve yenilikle hareket etme özelliğimizi kullanıcılarımıza da hissettirmeyi amaç ediniyoruz.

Hedeflerimiz
Bireysel ve kurumsal üyelerimiz için üyelik öncesi ve üyelik sonrasında müşteri hizmetleri ve destek ekipleriyle kesintisiz hizmet vererek, kazancı ve güveni artırmayı temel hedefimiz olarak ele alıyoruz.
“Uzakta Değil, Uşak'ta..." mottosuyla yola çıkıp her aşamada iş ortaklarımızın yanında olmayı benimserken aynı zamanda son kullanıcı ve üyelerimizin mutluluğunu da çalışmalarımızın odak noktası haline getiririz.
Emlak ilanları sektörüne yönelik içerikler, inşaat firmalarının proje haberleri, reklam ve tanıtım çalışmalarını hazırlayarak sektörün haber kaynağı olmaya devam ediyoruz.

Bakış Açımız
Tüm kullanıcılarımızın her zaman en iyi hizmeti alması gerektiğine inanıyor bu nedenle mutlu müşteri ve kullanıcılar yaratabilmek adına ziyaretçilerimizi yormadan aksiyon almaya önem veriyoruz.
Emlak ve İnşaat sektörünün temel oyuncularını; emlak ofislerini ve inşaat firmalarını tek bir çatı altında toplayarak kullanıcılarımıza geniş ve kaliteli bir portföy sunmaya devam ediyoruz.
usakemlak.net markasının sahip olduğu güveni Emlak ve İnşaat Firmaları sektörüne taşıyarak tüm kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak amacıyla yola çıkan usakemlak.net, sektörün ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına uçtan uca hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.