Makale

Evinizi satmadan önce bunları asla yapmayın

Evinizi satmadan önce bunları asla yapmayın

Uşak Emlak Net | 09 Ocak 2018 |

Hepimiz evimizi en iyi fiyata satmak isteriz. Bunun için de bazı yenilikler ve onarımlar yaparız. Ancak bu yenilikler ve onarımlar arasından çıkarmanız gereken birkaç madde var.

Ev almayı düşünen alıcıların ilk olarak baktıkları şey pencereler değil. Ev gezme süresinde pencerelerin ne kadar kaliteli olduğunu anlaması mümkün de değil. Bu durumda evi satışa çıkarmadan önce pencereleri yenilemenize gerek yok. Pencerelerin temiz olmasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Evi satışa çıkarmadan önce balkonu içeri almanın etkili olacağını düşünebilirsiniz. Bu da alacağınız yanlış kararlardan bir tanesi. Balkonu içeri almanız ev alıcılarını etkilemeyecek hatta kaçmalarına bile sebep olabilir. Evde bir yenilik yapmak istiyorsanız balkonu katlanan pencereler ile yenileyebilirsiniz. Kışı kapalı, yazın ise açık balkon keyfi alıcıların dikkatini çekecek.

Evinizi piyasaya çekici bir halde sürmek istediğinizi biliyoruz. Ancak evi çekici bir hale getirmek için lüks harcamalar yapmanıza hiç gerek yok. Mermer duvarlar ve tezgahlar oldukça etkileyici görünüyor ancak bu kadar masrafa girmeden de evi etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Mermer kaplama yerine kuvars kaplama tercih edin. Hem bütçenizi aşmayın hem de aynı etkileyici görünümü elde edin.

Uşak Emlak Net